» » Співпраця науковців ТНЕУ з Дорадчою групою «Conviventia»

Співпраця науковців ТНЕУ з Дорадчою групою «Conviventia»

Дата: 5-02-2016, 15:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно декан юридичного факультету ТНЕУ Сергій Володимирович Банах і професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ, завідувач лабораторії моніторингу якості освітньої діяльності Юрій Адамович Щербяк з робочим візитом відвідали Дорадчу групу «Conviventia» (м. Варшава, Республіка Польща).

Метою візиту є підписання Меморандуму порозуміння між Тернопільським національним економічним університетом та Дорадчою групою «Conviventia».

Упродовж свого перебування у Польщі науковці ТНЕУ зустрілися з представником Уряду гміни Надажин; професором, доктором юридичних наук, Директором Департаменту конституційного та адміністративного права Богумілем Жмулік; заступником вуйта гміни Надажин; депутатом польського Сейму, членом Польсько-української парламентської групи Адамом Шлапка; керівником одного з ТОП-10 найефективніших юридичних компаній Варшави.
Представники нашого вищого навчального закладу ознайомилися з роботою державного нотаріуса гміни Надажин.

Мета робочої поїздки досягнута, адже сформовано домовленість про стажування 12 студентів юридичного факультету ТНЕУ в Республіці Польща.