» » Проект сприяння академічній доброчесності (SAIUP) в Україні

Проект сприяння академічній доброчесності (SAIUP) в Україні

Дата: 9-06-2016, 15:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Завідувач кафедри економічної теорії, професор Козюк В.В. на запрошення Організації «Американські Ради з міжнародної освіти» упродовж 30 травня-1 червня 2016 р. представляв Тернопільський національний економічний університет у Проекті сприяння академічній доброчесності (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP) в Україні (м. Київ), який реалізовується в партнерстві з Міністерством освіти і науки України за підтримки Посольства США.

Програма заходів SAIUP передбачала зустріч партнерів сприяння академічній доброчесності, презентацію концепції академічної доброчесності та напрямів її впровадження в Україні від Кетрін Нантц та Девіда Шмідта – представників Університету Ферфілд (штат Коннектикут), тренінг для координаторів від викладацького колективу університетів – учасників SAIUP, а також лекцію з проблем ефективного навчання, яке ґрунтується на оптимізації змісту навчальних курсів і завдань. Під час зустрічі учасники мали нагоду ознайомитися і обговорити «Лист до моїх студентів» Вільяма Тейлора – Почесного професора політології Оуктонського дворічного коледжу Дес-Плейнс (штат Іллінойс), який вважається «американським канонічним текстом з питань академічної доброчесності».

Окрім Тернопільського національного економічного університету учасниками SAIUP є Донецький національний університет у Вінниці, Запорізький національний університет, Ізмаїльський державний гуманітарний університет, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, Луцький національний технічний університет, Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, Сумський державний університет, Тернопільський державний медичний університет, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна.

Проект SAIUP спрямований не лише відіграти важливу роль у процесі трансформації системи вищої освіти в Україні, а й змінити суспільні цінності, носіями яких стануть випускники і студенти університетів.

Проект сприяння академічній доброчесності (SAIUP) в Україні

Дата: 9-06-2016, 15:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю