» » В ТНЕУ пройшов тиждень рідної мови

В ТНЕУ пройшов тиждень рідної мови

Дата: 28-02-2012, 10:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тиждень рідної мови пройшов у Тернопільському національному економічному університеті протягом 20-24 лютого. Він був насичений цікавими творчими зустрічами, концертами, екскурсіями. Зокрема, студенти нашого університету мали змогу оглянути книжкові виставки українських та світових видань, які підготували працівники бібліотеки ТНЕУ —   « О, рідна мово, скарбе мій!» та « Мужній, прекрасна наша мово!» .

Методисти відділу гуманітарної освіти та виховання підготувати та розповсюдити поміж студентами   інформаційний буклет « Піднімемо престиж рідної мови» , « Мандруємо Тернопіллям» та « Духовні перлини Тернопілля» .
У вівторок, 21 лютого, у виставковій залі ТНЕУ відбувся літературно-музичний вечір « Наймиліше слово рідне» , під час якого студенти читали вірші про мову. Окрім української, прозвучали вірші угорською, французькою, а також офіційними мовами Нігерії ігбо та йоруба.
Студенти УНФЕМ та ФББ побували на екскурсії в Державному архіві Тернопільської області, де оглянули шість виставок — « На Аскольдовій могилі український цвіт» , « Кров і Крути» , « Віра серця мого» , « Україна: один народ — одна держава» , « ЗУНР» та « Трагедія і пам’ ять» .
У середу, 22 лютого, у виставковій залі ТНЕУ відбулась презентація літературно-музичного проекту Зоряни Биндас та гурту « Називний відмінок» — « Доба. Безсмертя» .
Три дні, — 21-23 лютого, тривали творчі зустрічі студентів університету з авторкою збірки « Часопростір серця»   Лесею Заморською. Презентації даної книжки відбулись на юридичному факультеті, на факультеті банківського бізнесу та у виставковій залі ТНЕУ.
У п’ ятницю, 24 лютого, відбулась зустріч учасників літературної студії « Магія слова» із членом Спілки письменників України Ігорем Бережним « Грані поетичного мистецтва» .
Висвітлювали усі події тижня рідної мови у своїх статтях учасники студентського прес-клубу « Акценти» — Володимир Антків, Сергій Балуцький, Ганна Стахира, Ярина Сушко та Богдан Архитко.