» » І Міжнародна науково-практична конференція «Замки Західної України в системі міжнародного та внутрішнього туризму регіону»

Дата: 20-04-2015, 10:00 | Автор:

Колектив Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ за сприяння ректора університету,  доктора економічних наук професора Крисоватого А.І. у співпраці з Національним заповідником «Замки Тернопілля» організовує І Міжнародну науково-практичну конференцію «Замки Західної України в системі міжнародного та внутрішнього туризму регіону»,яка відбудеться 30 квітня 2015 року у Замковому палаці м. Збаража (Національний заповідник «Замки Тернопілля», вул. Б. Хмельницького, 28, м. Збараж Тернопільської обл., Україна, 47300).

Реєстрація учасників конференції – 30 квітня  2015 р. з  945 до 1045.

Робота конференції здійснюватиметься за такими напрямами:

– Історико-архітектурні ресурси туризму регіону;

– Замковий туризм, як провідний напрямок економіки краю;

– Проблеми реставрації та пристосування історико-культурних пам'яток до туристичної діяльності;

– Патріотично-виховні аспекти замкового туризму;

– Пам’яткоохоронна робота у сфері замкового туризму;

– Закордонний досвід використання замків у туристичній сфері;

– Соціоекономічні аспекти сучасного стану та перспектив розвитку туризму в Україні.

Програма конференції передбачає роботу пленарного та секційних засідань, презентації наукових та навчально-методичних розробок учасників конференції.

Оргкомітет приймає до 25 квітня 2015 р. заявки на участь у конференції та до 10 травня  для друку у монографії тексти виступів (доповідей) за темою наукових досліджень обсягом 0,5 умовних друкованих аркушів в електронному вигляді.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у роботі конференції!

Телефони для довідок: +380352475075 (внутрішній 11-112).

E-mail: itc@wunu.edu.ua, i.salo@wunu.edu.ua.

Інформаційний лист.doc