Профспілковий комітет працівників ЗУНУ

Відбулася моновистава «Посланіє»

Дата: 10-03-2015, 15:23 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Дев'ятого березня 2015 року,  у день 201 річниці від дня народження геніального сина українського народу Тараса Шевченка, у Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки відбулася моновистава «Посланіє» за творами Кобзаря у виконанні заслуженого артиста України Михайла Фіци, що є засновником монотеатру «Міф».

Приємно, що на такому прекрасному заході побували студенти та працівники  Тернопільського національного економічного університету, а квитки презентувала профспілкова організація працівників ТНЕУ.

Дивовижне мистецтво слова панувало упродовж  заходу, майстерність актора вчувалась у кожному звуці, поетичні рядки Тараса Шевченка були пережиті і серцем, і душею. Глядач затамував подих, не дзвонив жоден мобільний телефон, Кобзар немов знову народився у погляді, думці, подиху.

Щиро дякуємо Михайлу Фіці за подароване диво, а усім нам бажаємо вдумливого прочитання нашого генія, адже його слова писали і писатимуть історію України, творцями якої є також ми – студенти та працівники Тернопільського національного економічного університету.

» » Відбулася моновистава «Посланіє»

Відбулася моновистава «Посланіє»

Дата: 10-03-2015, 15:23 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання